Unustage šnitslid, makaronid ja kooreklops, sest saate Happy Hour toidulaua katab Germundi uus - Premium Tops!

Avaleht

Unustage šnitslid, makaronid ja kooreklops, sest saate Happy Hour toidulaua katab Germundi uus - Premium Tops!

22.05.2017
Unustage šnitslid, makaronid ja kooreklops, sest saate Happy Hour toidulaua katab Germundi uus - Premium Tops!

Just, just! Eestimaine pähklifirma Germund Hulgi on alanud kevadel välja tulnud uute maitsvate toodetega ja lausa patt oleks neist mitte rääkida ning meie ägedatele kuulajatele neid ka avalisüli välja jagada!

Igal argipäeval loositaksegi saates Happy Hour välja rikkalik Germundi kinkekott, ning et üks neist endale võita, edastage lühisõnum numbrile 1616. Märksõnaks lisage GERMUND.EE + enda nimi ja osaletegi loosimises!
SMSi hind kõigest 1€.

Germund Hulgi OÜ pakub laias valikut pähkleid, seemneid ja kuivatatud puuvilju. Nende toodetes kasutatav tooraine pärineb maailma eri paigust, nagu näiteks: Ameerika Ühendriikidest, Tšiilist, Argetiinast, Gruusiast, Boliiviast, Peruust, Türgist, Hiinast, Vietnamist, Indiast, Iraanist, Taist jt riikidest. 

Germund Hulgi OÜ on tegelenud pähklite, seemnete ja kuivatatud puuviljade maale toomise ja hulgimüügiga juba alates 1995. aastast, seega omatakse piisavalt kogemust, et pakkuda eestimaalastele sobivaima hinna ja kvaliteedi suhtega tooteid.
Alanud kevadel teevad ilma Germundi uued Premium Topsid, mis on saadaval nüüd R-Kioskites, Bauhoffides, Circle K-des ning paljudes teistes müügikohtades üle Eesti.
Premium Tops on selline toode, mis sobib suuruselt ja toitainete poolest täpselt hommikusöögiks, lõunasöögiks või söögikordade vahele snäkiks.

Lisaks tõi Germundi töökas meeskond Eesti Vabariigi sajandaks juubeliks turule heategevustoote - Sajandi Segu, mis sisaldab kuivatatud marju, banaanilaaste ja erinevaid pähkleid.
See kenas sini-must-valges pakis toode on sobilik täiendus igale pidulauale!
Juubelitootega tehakse eestimaalastele kingitus – kogutakse igalt 300g pakilt 30 senti ja igalt 100g pakilt 10 senti heategevusfondi.
Kogutud rahadega uuendatakse EV100 raames 3 aasta jooksul 6 Eesti sünnitusmaja üks sünnitustuba koduseks ja hubaseks.
Heategevusprojekti aitab teoks teha Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfond.
Lisainfo germund.ee