Saate Töölt Koju muudab lustlikuks Metsapere Mängumaa!

Avaleht

Saate Töölt Koju muudab lustlikuks Metsapere Mängumaa!

28.08.2017
Saate Töölt Koju muudab lustlikuks Metsapere Mängumaa!

Sellel töönädalal jagab saade Töölt Koju perepääsmeid Metsapere Mängumaale, mis on Eesti suurim siseruumides tegutsev lastele suunatud meelelahutuskeskus.

Perepiletite loosimises osalemiseks edastage SMS sisuga metsapere.ee + enda nimi numbrile 16 16 (1€)

Iga päev on loosis üks perepääse Metsapere Mängumaale.

Perepääse kehtib 3 kuud.
 
Atraktsioonide koguse poolest EESTI SUURIM siseruumide mängumaa - METSAPERE MÄNGUMAA on mõeldud lastele vauses 0-12 eluaastat. 
Ainulaadsed ja eridisainina valmistatud lastekeskused nende mängumaal pakuvad palju aktiivset tegevust nii beebile, lasteaialapsele kui suuremale kooliõpilasele.
Kohapeal 7 uskumatut atraktsiooni: ronimiskeskused, takistused, sillad, torud, suured liumäed, kelgurada, batuudid, mâgrinnak, trossisôit, snowtubing jpm mida nii lasteaia- kui koolilapsed vihmastel suvepâevadel nautida on saanud. Veel jõuate enne kooli külastada või alati võite oma sõpradega tagasi tulla ka kooli ajal või pidada sünnipäeva.
AGA...kui suured lapsed lähevad lasteaeda ja kooli, siis muutub Metsapere mängumaa tööpäeva hommikutel pisikeste põnnide mängumaaks ja E, K  koguni KOOLIKS- beebikooliks. Eesti suurimale beebialale on alates 11.septembrist iga E ja K võimalus oma beebiga vanusest 3 kuud kuni 3 aastat minna laulma, tantsima ja liikuma koos teiste lastega. Loetakse liisusalme, kasutatakse rütmipille, palle jpm, isegi vaadatakse miniteatrit. Pärast beebikooli saab lapsega mängumaal mängida või tõukeautodega sõita nii kaua kui jaksu jätkub.
Sellel aastal on Metsapere mängumaa eriti arendanud pisikeste põnnide ala- ehitati Eesti suurim beebiala (100m), kus on väike ronimiskeskus laia liumäega, pallimeri, takistusrajad, õhkbatuut, majake ning eakohased mänguasjad. Beebikooli päevadel  mängitakse, tantsitakse ja lauldakse koos juhendajaga ning muul ajal hea rahulik koht põnniga mängimiseks.
 
Uus ja väga põnev on pööningukorrusel asuv PÕNNIPÖÖNING, mis on PRIVAATSETE sünnipäevade või beebikokkutulekute pidamise koht vanusele 0-5, kuid igav ei hakka seal ka vanemal õel-vennal.
...
Kõik me teame ja armastame vanaema pööninguid. Need on ju alati täis põnevaid asju, millega leiab tundideviisi tegevust, aga missugune võiks olla ühe väikese põnni unistuste pööning ja mida vahvat tema sinna ära peidaks, saate näha uues peoruumis PÕNNIPÖÖNING.
 
Põnnipööning on hubane ja ainulaadne peokoht KÕIGE VÄIKSEMATELE, kus on arvesse võetud eakohalisus ja turvalisus.
 
Neil on kööginurk, söögituba ja turvaline ning eakohane mängutuba, kus leiab tegevust nii beebi kui vanem põnn. Sobilik privaatseteks beebikokkutulekuteks ja lapse esimeste sünnipäevade pidamisteks.
 
Ronimiskeskus
"Teistmoodi liivakast"
Liumäed
Peidukad
Rollimängu nurgad
Pallimeri
Disko
 
Lisaks on lastel Metsapere Mängumaal võimalik tantsida laval, mängida paiksetes mängunurkades rollimänge või peita end majakeses. Ja muidugi jooksmiseks on meeletult palju ruumi! Ehk siis pikkadeks tundideks on lastele tegevus garanteeritud!
 
Teemapark ise on ajendatud meie kaunist loodusest. Siit-sealt võib leida puude vahel piiluvaid loomakesi ning juba garderoobis võtab külalisi vastu Metsavana, saalis aga suur põder ja karuema beebiga.
 
Lisainfo ja broneerimine: www.metsapere.ee.