Saade Töölt Koju loosib sellel nädalal välja priipääsmeid suvekontserditele!

Avaleht

Saade Töölt Koju loosib sellel nädalal välja priipääsmeid suvekontserditele!

25.06.2018
Saade Töölt Koju loosib sellel nädalal välja priipääsmeid suvekontserditele!

Saade Töölt Koju teeb sellel töönädalal koostööd Tartu Kontsertiga! Iga päev läheb saate Töölt Koju lõppus loosi 2 priipääset vabalt valitud suvekontserdile.

✉ Loosis osalemiseks edastage lühisõnum numbrile 16 16, märgusõnaks kontsert ja lisage sõnumisse enda nimi. 

Juuli kontserdite valikus on:

▶LENNA KUURMAA JA JUSS HAASMAA

Armastatud lauljad Lenna Kuurmaa ja Juss Haasma suunduvad juulis ühisele tuurile ning annavad viis meeleolukat suvekontserti! Lenna ja Juss on suurepärased lavapartnerid, kes naudivad koos musitseerimist, ning see kandub edasi ka publikuni. Saab nalja ja naeru ning palju-palju muusikat! Koos esitatakse laule mõlema artisti repertuaaridest ning ka teisi toredaid hitte, mis lauljatele südamelähedased on.
Need kontserdid õhkavad suvesoojusest ja annavad mõnusa meeleolu suvesse kaasa!

♩K 4. juuli, kell 20
Tartu, Hansa Hoov
 
♩N 5. juuli, kell 20
Pärnu, Ammende Villa aed
 
♩L 7. juuli, kell 20
Virla, Siidrifarmi aed
 
♩P 8. juuli, kell 18
Vihula mõisa aed
 
♩R 13. juuli, kell 20
Arensburgi hotelli terrass, Kuressaare
 

▶TANEL PADAR KOOS BÄNDIGA

Tanel Padar tuuritab juulis koos bändiga üle Eesti, et anda seitse suvises meeleolus kontserti kavaga „Soovin head”. Kontsertidel kõlab nii Taneli uus muusika, kuid saab ka kogeda äratundmisrõõmu lugudest, mis inimestele juba varem sügavale hinge pugenud on. Esitusele tulevad hitid nagu „Teineteisele”, „Parem veelgi”, „Nii siis jääbki” jpt.
Tule, naudi mõnusaid suveõhtuid koos Tanel Padariga!
 
♩N 5. juuli, kell 20
Tartu, Hansa Hoov
 
♩K 18. juuli, kell 20
Virla, Siidrifarmi aed
 
♩N 19. juuli, kell 20
Kõltsu mõisa aed
 
♩R 20. juuli, kell 20
Pärnu, Ammende Villa aed
 
♩P 22. juuli, kell 19
Vihula mõisa aed
 
♩K 25. juuli, kell 20
Kernu mõisa aed
 
♩N 26. juuli, kell 20
Pangodi, Kiivitaja talu
 
 
▶KARL-ERIK TAUKAR
 
Eesti muusikamaailma üks hinnatumaid meesartiste Karl-Erik Taukar esineb juulis kolmel suveõhtul mõnusa kontserdiga „Kui sõbrad on koos”.
Saatest „Eesti otsib superstaari” tuntuks saanud muusik on viimaste aastate jooksul võitnud hulganisti muusikaauhinde, andnud sadu kontserte ja üllitanud kaks hitte täis albumit. Vaid mõne aastaga on Taukarist saanud üks enimnõutumaid artiste, seljatades nii mõnedki vanad tegijad.
Sel kontserdil kõlavad Taukari parimad palad, mis rahva seas eriti populaarseks saanud, sealhulgas ka uuemad lood viimaselt albumilt „Kaks”, mis valiti kogunisti Aasta Albumiks.
Head muusikat täis õhtu on garanteeritud!
 
♩T 10. juuli, kell 20
Pangodi, Kiivitaja talu
 
♩N 12. juuli, kell 20
Vihula mõisa aed
 
♩K 25. juuli, kell 20
Virla, Siidrifarmi aed
 
 
▶KALLE SEPP ja JASSI ZAHHAROV
 
Võrratud meeshääled Kalle Sepp ja Jassi Zahharov esinevad juulis koos viiel kontserdil, kus tulevad esitusele aegumatud Georg Otsa ja Raimond Valgre laulud. Lauljaid saadab klaveril maestro Margus Kappel.
Kalle ja Jassi on varemgi lavadel Otsa ja Valgre laule esitanud ning on nende loomingu suured austajad. Nendel kontsertidel kõlavad just rahva lemmikuteks saanud palad, sealhulgas ka „Mõtisklus” ja „Saaremaa valss”. Lisaks laulavad artistid veel teiste Eesti hinnatud heliloojate laule.
 
♩R 6. juuli, kell 20
Järva-Jaani kirik
 
♩T 10. juuli, kell 20
Vihula mõisa aed
 
♩T 17. juuli, kell 20
Tartu, ERMi Viinaköök
 
♩R 20. juuli, kell 20
Halliste kirik
 
♩R 27. juuli, kell 20
Ambla kirik
 
 
▶NAISED KÖÖGIS
 
Juulikuu soojal suveõhtul kutsub publiku vaieldamatuks lemmikuks saanud ansambel Naised Köögis kuulajaid Pangodisse, Kiivitaja tallu üheks meeleolukaks kontserdiõhtuks.
Naised Köögis loob oma laule üheskoos köögilaua taga kokku saades ja maailma asju arutades. Algselt oma rõõmuks loodud laulud on rahvale korda läinud ja tuntust kogunud ning lugude peenetundeline huumor ja rahvalikult aus elutunnetus teevad neist Eesti muusikamaastikul harukordse nähtuse. Nende muusika ammutab jõudu rahvapärimusest ja romanssidest, kuid enamik viise on ansambli liikmete omalooming, sündinud kellegi äkilisest tundepuhangust ja pillimängurõõmust.
 
♩N 12. juuli, kell 20
Pangodi, Kiivitaja talu
 
 
▶TERMINAATOR
 
Möödunud aastal oma 30. juubeliaastat tähistanud Terminaator esineb Pangodis, Kiivitaja talu õuel ühe mõnusa kontserdiga, kus esitatakse ansambli menukamaid hitte akustilises versioonis. Terminaatori muusika on Eesti muusikamaastikku mõjutanud esimestest tegutsemishetkedest alates ning tema laulud on jätkuvalt jõudnud edetabelite tippu - „13 sammust” „Kuutõbiseni”. Kontserdil saab kuulda ka vahvaid lugusid, mis bändil aastate jooksul on ette tulnud.
Tule ja laula kaasa oma lemmiklauludele!
 
♩R 13. juuli, kell 20
Pangodi, Kiivitaja talu
 
 
▶ALEN VEZIKO
 
Alen Veziko esineb Kiivitaja talu suvelaval kavaga „Lõpuks leidsin sind”. Kontserdil tulevad esitusele Aleni parimad lood neljalt albumilt ning samuti üllatab muusik kuulajaid uute lugudega. Teiste seas tulevad esitusele uus lugu „Unustus”, „Ainult tänaseks ööks”, „Sinu poole teel” ning loomulikult paljude lemmiklaul „Ei ole öeldud lihtsalt tuulde”.
Alen alustas muusikukarjääriga juba lapsepõlves, kuid esimene originaalloominguga debüütalbum ilmus 2009. aastal. Muusik on tegutsemisaastate jooksul andnud välja neli albumit, esinenud mitmetel tuuridel ja jaganud lava paljude Eesti artistidega. Tema muusikat iseloomustab eelkõige hingelähedus, sest nii sõnad kui muusika tulevad otse laulja südamest.
 
♩L 14. juuli, kell 20
Pangodi, Kiivitaja talu
 
▶SMILERS „HIPISUVI”
 
Legendaarne rokkansambel Smilers esineb Kiivitaja talus meeleoluka kontserdiga, kus esitatakse bändi parimaid lugusid! Smilersi hitid on olnud eestlaste lemmikuteks juba üle kahekümne aasta ning bändi uued lood jõuavad järjest raadiote edetabelite tippu. Sel kontserdil tulevad esitusele nii vanad lemmikud, nagu „Mojito”, „Käime katuseid mööda”, kui ka uuemad palad, teiste seas „Anna mulle tuld” ja loomulikult suviseselt mõnus lugu „Hipisuvi”.
Tule ja veeda üks mõnus õhtu täis kaasakiskuvaid meloodiaid!
 
♩K 18. juuli, kell 20
Pangodi, Kiivitaja talu
 
 
 
▶PEARU PAULUS & LIVEBAND
 
Paljude Eesti hittide autor ja tuntud muusik Pearu Paulus esineb suvel nelja akustilise kontserdiga „Naerata”. Pearut saadab tuntud Eesti muusikutest koosnev liveband, kuhu kuuluvad Ivar Must klahvpillidel, Mihkel Mägand kontrabassil, Virgo Veldi saksofonidel ja Karl Kanter akustilisel kitarril. Esitusele tulevad akustilises versioonis kõigile tuntud lood 2 Quick Starti repertuaarist, mis pälvis auhinna Eesti muusikasse panustamise eest, kuid mitte ainult. Teiste hulgas kõlavad kontserdil “Neiu mustas kleidis”, „Naerata” ja „Ühega miljoneist”, aga ka „Mu kodu” ja „Vala veini”.
Muuda Pearu romantiliste meloodiatega oma suveõhtu unustamatuks
 
♩K 18. juuli, kell 20
Vihula mõisa aed
 
♩N 19. juuli, kell 20
Pangodi, Kiivitaja talu
 
♩K 1. august, kell 19
Kernu mõisa aed
 
♩N 2. august, kell 19
Anija mõisapark
 
▶ROMANTILINE SUVEÕHTU „MEESTELT NAISTELE”
21. juulil on veel harukordne võimalus saada osa ülimenukaks osutunud kontserdist „Meestelt naistele”, kus lavale astuvad kuus armastatud Eesti meeslauljat - Koit Toome, Juss Haasma, Valter Soosalu, Kalle Sepp, Marko Matvere ja Jassi Zahharov. Muusikuid saadab Margus Kappeli ansambel.
Esitusele tulevad romantiliselt kaunid lood, mis õhkavad armastusest, naistest ning kõigest muust ilusast me ümber. Ja kui kord juba kuus andekat meest ühele lavale satuvad, siis on kindel, et nalja ja naeru saab sel kontserdil küllaga! Haara kinni viimasest võimalusest ja saa osa sellest ainulaadsest elamusest!
 
♩L 21. juuli, kell 20
Pangodi, Kiivitaja talu
 
 
▶TÕNIS MÄGI JA SIIRI SISASK
 
Eesti publikul on südasuvel erakordne võimalus saada osa Siiri Sisaski ja Tõnis Mägi eksklusiivsest kontserdituurist „Oma laulud”. Kokku antakse vaid viis kontserti ning lauljaid saadab nendel kontsertidel Riivo Jõgi kvintett. Riivo Jõgi on hinnatud kontsertmeister ja dirigent, kes on pälvinud koguni aasta noore orkestridirigendi tiitli.
Lauljad ja laululoojad Siiri ning Tõnis esitavad nendel suveõhtutel enda laule läbi mitme aastakümne. Lisaks meenutavad nad laulude vahel ka lõbusamaid ning meeleolukamaid juhtumeid muusikukarjääri jooksul ning lugusid elust enesest Eestis ja meie ümber.
Saa osa selle suve ühest olulisemast muusikasündmusest ning tule kuulama hinnatud artiste, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti muusikamaailma!
 
♩K 25. juuli, kell 20
Kõltsu mõisa aed
 
♩N 26. juuli, kell 20
Tallinna Linnateatri lavaauk
 
♩R 27. juuli, kell 20
Pangodi, Kiivitaja talu
 
♩L 28. juuli, kell 20
Virla Siidrifarmi aed
 
♩P 29. juuli, kell 19
Vihula mõisa aed
 
 
✔Rohkem infot Tartu Kontserdi poolt korraldatavatest üritustest leiab
✔Kõikide kontserdite piletid on saadaval Piletilevi või www.kontsert.ee