Saade Happy Hour Suve Eri kütab sellel töönädalal raadiokuulajatele korraliku sauna!

Avaleht

Saade Happy Hour Suve Eri kütab sellel töönädalal raadiokuulajatele korraliku sauna!

07.08.2017
Saade Happy Hour Suve Eri kütab sellel töönädalal raadiokuulajatele korraliku sauna!

Just, lugesite õigesti! Parim meelelahutuskoht Viljandis - pubi nimega Suur Vend on valmis ära kinkima ühele raadiokuulajale ja Tema peoseltskonnale suurepärase ja küllusliku saunaõhtu VIP paketi koos keelekastme ja rikkaliku lauakattega.

Et see kõik endale võita, edastage kindlasti lühisõnum (1€) sisuga SUUR VEND + enda nimi numbrile 1616
 
Pubi Suur Vend eksklusiivne sauna VIP pakett kuuele sisaldab:
Eheda puuküttega sauna kasutamist vabalt valitud õhtul.
Samal õhtul suure mullivanni kasutamist ja seal sulistamist.
Peolauda, mille pealt ei puudu parimad snäkid ja janu kustutavad eliksiirid.
Väljaloositav saunaõhtu pubis Suur Vend on väärtusega 99€!
Loosimine toimub sellel reedel saates Happy Hour Suve Eri!
 

Pubi Suur Vend sündis 1999. aasta detsembris. Algul oli ta ainult nime poolest suur, kuid peagi hakkasid Eesti suuremad humalajoogi pruulijad oma mõju avaldama. Hulk kesvamärga on sellest ajast kõhtu voolanud ja Suur Vend ka hoolsasti kosunud. Enda kukil suudab ta nüüd kanda ka hubast 50 istekohaga teist korrust. Atsakad tüdrukud on tööl 80 kohaga Suure Venna põhisaalis. Maja teisel korrusel asub uhke mullivanniga saunaruum. Seal saab pisema seltskonnaga ihu eest hoolt kanda ja lookas laua taga segamatult kannu kokku lüüa. Hinge eest hoolitsevad nende juures nädalavahetustel kodumaa tuntumad ja vähemtuntud mehepojad, kes pilli mängida mõistavad ning kolmapäevadel saab iga hakkaja kunde ise püünele ronida ja karaoket lõõritada. Kogu selle ilu juurde käib muidugi korralik kõhutäis. Täis kõht on Suure Venna rahva jaoks väga tähtis, mistarvis kirjutatigi päris pikk roogade nimekiri. Nende praed on nii pirakad ja maitsvad, et isegi läbikäigul olnud Vändra Karu sai mao täis. Kokad on neil osavad ja kiired kui malbe lõunatuul ja sestap kutsub Suur Vend julgesti ka suuremaid gruppe oma lauda keha kinnitama.

Suur Vend on omalt poolt nii palju teinud kui osanud, et külalised end hästi tunda võiks. Väga palju oleneb ka külalisest endast. Kui olete rõõmsad ja sõbralikud, saate ka teiste poolt samasuguse kohtlemise osaliseks ja just selliseid külalisi Suur Vend ootab ja mitte vähe.
Baarileti ääres näeme!
 
Uurige lisaks: suurvend.ee!