Ring FM saates Happy Hour on loosis HI:U LOUNGE meelelahutuspakett!

Avaleht

Ring FM saates Happy Hour on loosis HI:U LOUNGE meelelahutuspakett!

04.12.2017
Ring FM saates Happy Hour on loosis HI:U LOUNGE meelelahutuspakett!

Just nii, eelolev nädalavahetus tõotab taas HI:U Lounge'is tulla vägagi kirev ning parimast meelelahutusest pakatav! Reedel on laval ansambel SHANON ning laupäeval kütab tantsupõranda kuumaks populaarne peobänd HELLAD VELLED!

Ja Ring FM saates Happy Hour on meil suur au ja rõõm just laupäevaseks megamürgliks ühele raadiokuulajale välja loosida elamustest kubisev meelelahutuspakett.
Pakett selleks laupäevaks HI:U Lounge'i ansambli HELLAD VELLED laivile sisaldab:
  • Prii sissepääsu võitjale ja Tema kolmele kaaslasele!
  • Broneeritud lauda!
  • Kihisevat jooki!
  • Snäkivaagnat!
Soovite seda kõike endale? Aga palun, edastage lühisõnum sisuga HIIU LOUNGE + enda nimi numbrile 1616!
Sõnumi hind 1€!
Loosimine toimub reedesel pärastlõunal Ring FM saates Happy Hour!
NB! Võidukõnele tuleb kindlasti ka vastata!
 
HI:U Lounge ootab Teid kõiki mõnusalt aega veetma Tallinnas, Nõmmel, aadressiga Pärnu maantee 370. Kohapeal on saadaval vaid parimatest parimad toidud ning joogid ja otseloomulikult mõnus miljöö ning nädalavahetusteti ka meeli köitev meelelahutusprogramm koos vabariigi coolimate tegijatega.
Ehk siis HI:U Lounge on uus kohtumispaik Nõmmel, kus saate nädala sees nautida maitsvaid sööke ning nädalavahetusel minna tantsima ja kuulama parimaid artiste.
Igal argipäeval kostitavad HI:U Lounge'i töökad inimesed Teid ka maitsvate päevapakkumistega ning muidugi kogu päeva vältel on Teile valla ka nende rikkalik ning erinevatest maitsetest tulvil a la carte menüü.
Kohapeal on võimalik korraldada ka erinevaid erapidusid või firmasündmuseid. 
HI:U Lounge'i Teisel korrusel, avaras baariga tantsusaalis on Teile valla parimad heli- ja valgustehnilised lahendused ning just seal toimuvad ka nädalavahetusteti erinevad meelelahutusüritused koos ägedate lauljate, parimate bändide nind DJ'dega..
Uurige HI:U Lounge'i rikkaliku menüüvalikut, meelelahutusprogrammi ning lisavõimalusi siit: https://www.facebook.com/hiiulounge või hiiulounge.ee.