Püha söömaaeg Ring FM saates Happy Hour!

Avaleht

Püha söömaaeg Ring FM saates Happy Hour!

15.05.2017
Püha söömaaeg Ring FM saates Happy Hour!
Just, just Te lugesite õigesti! Ring FM Happy Hour korraldab sellel töönädalal osadele kuulajatele rikkaliku söömaaja! Nimelt Eesti ja Läti piiril, endises piiripunktis on uksed avanud uus kogupere restoran nimega Püha Söömaaeg ja selleks, et võita üks korralik söögikord seal, edastage SMS märksõnaga: “Püha Söömaaeg” + enda nimi + elukoht numbrile 1616!

Sõnumi hind kõigest 1€.

 
Restoran asub Valga – Valka endises piiripunktis ehk siis Eesti ja Läti piiri peal. Eestlaste jaoks on asukoht rohkem tuttav, sest asutakse samal aadressil Alko 1000 Valga marketiga - Rujienas iela 31!
Restoran opereerib päeval buffee- ja pitsarestoranina ja õhtul muutub asutus hubaseks lounge´iks, kus saab nautida meeldivaid jooke ja DJ poolt valitud muusikat.
Kui olete teel ekskursioonibussiga Lätti, siis kindlasti tasub sealt läbi astuda, sest kõiki maitsvaid toite saab ka kaasa osta – nii ei pea teised reisijad ootama, kuni osa seltskonnast sööb, ehk siis reis võib edasi kulgeda ilma suurema ajakaotuseta.
Kõiki menüüs olevaid pizzasid on võimalik kaasa osta ja seetõttu on nüüd ka Valga inimestel tekkinud võimalus värskeid pizzasid ka kodus, näiteks teleka ees nautida.
Kui on Lätti minek, siis tasub kindlasti läbi astuda ka restoranist “ Püha Söömaaeg ” sest hinnad on võrdväärsed Läti kihisevate ja vulisevate jookidega, ühesõnaga hinnad on MADALAD!