Uudised

Avaleht

Uudised

Ring FM ja Fixus Sport jagavad rattaid!

17.04.2015 Ring FM ja Fixus Sport jagavad rattaid!

Sinu jalad on lohistamisest kulunud? Ihkad kiirust ja elegantsi! Unistad ühest jalgrattast!? Meie pakume Sulle 3! Ring FM ja Fixus Sport ei jaga mitte lihtsalt jalgrattaid, vaid disaini ja tipptehnoloogiat koos vajaliku varustusega! Sinu unistuste sõiduvahendid on valmis! Saada SMS numbrile 1616 märgusõnaga "RATAS", lisa ka oma nimi ning ole valmis huilgama meie otse-eetris! Kui fortuuna ei naerata, siis ära heida meelt, sest parimad rattakau...

Loe edasi

Hommikuklubi ja Fotoluks täidavad su albumi!

13.04.2015 Hommikuklubi ja Fotoluks täidavad su albumi!

          Jäädvusta mälestused paberile! Sel nädalal jagab Hommikuklubi koostöös Fotoluksiga iga päeva terve albumi jagu pilte! Lähem infot Hommikuklubist!

Loe edasi

Hommikuklubi ja Kummiproff jagavad rehve!

20.03.2015 Hommikuklubi ja Kummiproff jagavad rehve!

            Mul on uued Pirelli kummid! Kui sinul neid veel pole, siis kuula Hommikuklubi! Kummiproff raadiomängus võidab iga päev keegi tasuta rehvivahetuse, reedel aga aga 300 euro väärtuses Pirelli rehve! 

Loe edasi

Võida nädalavahetus tutika Passatiga!

12.03.2015 Võida nädalavahetus tutika Passatiga!

            Tutikas Passat ja Sina! Mida te koos kõike teeksite? Kirjuta hommikuklubi@ringfm.ee ja jää ootama võidukõnet, sest Aasta Auto Plus ja Hommikuklubi annavad terveks nädalavahetuseks sulle uue Volkswagen Passati! See kevad tuleb eriline!

Loe edasi

Hommikuklubi kuulutab moodi!

09.03.2015 Hommikuklubi kuulutab moodi!

Tartu Kaubamaja rohkem kui kümnes erinevas poes on nüüd parim valik uusi avastusi selle kevade trendikaupadest! Hommikuklubi ja Tartu Kaubamaja Moekuulutaja revideerivad garderoobe! Igal päeval vahetame mõne vana asja uue ja trendika vastu! Kuula Hommikuklubi ja ole valmis saatma foto hommikuklubi@ringfm.ee.  Reedel on võimalus võita koguni personaalne shoping koos 250eurose krediidiga!

Loe edasi

Loosi läheb 20 piletit teatrisse!

13.02.2015 Loosi läheb 20 piletit teatrisse!

              Vastlapäevaks teatrisse! Ole Ring Fm sõber, jaga postitust Facebookis ning kirjuta kommentaaridesse, kelle sõpradest kaasa võtad.  Juba esmaspäeva (16.02) peale lõunal jagame 10 x 2 piletit Henrik Normanni "Elu ilma bentleyta" Tartu etendusele 17.02 Vanemuise Kontserdimajas.  

Loe edasi