Uudised

Avaleht

Uudised

RingFM Hommikuklubi ja Valge Klaar annavad sulle tutika iPhone 5s päriseks!

27.11.2015 RingFM Hommikuklubi ja Valge Klaar annavad sulle tutika iPhone 5s päriseks!

            Tuunime su nutiseadet! Saada SMS numbrile 1616 märgusõnaga "Valgeklaar.ee" ja lisa juurde oma nimi. Just sedasi on sul võimalus võita päriseks tutikas iPhone 5S. Kuula RingFM Hommikuklubi ja vaata veebist valgeklaar.ee

Loe edasi

Hommikuklubi jagab elamusi!

19.11.2015 Hommikuklubi jagab elamusi!

          Kingid tulevad ja lähevad, elamused jäävad. Hommikuklubi ja Kingitus.ee jagavad elamuskingitusi!  Kirjuta meile oma lugu teemal "Olen kingituse välja teeninud" ja saada see koos oma kontaktidega hommikuklubi@ringfm.ee.  Kuula raadiot RingFM ja otsi elamuskingitusi www.kingitus.ee lehelt. 

Loe edasi

Hommikuprogramm teeb sel nädalal koostööd HUPPA Outletiga

11.08.2017 Hommikuprogramm teeb sel nädalal koostööd HUPPA Outletiga

Hommikuprogramm loosib kõigi sõnumisaatjate vahel iga päev välja ühe vabalt valitud toote EEDENI keksuses asuvast HUPPA OUTLET kauplusest. Loosis osalemiseks saatke SMS numbrie 1616 märksõnaga “HUPPA” ja lisage oma nimi ning elukoht.

Loe edasi

Siim Taba jagab kummikuid - Las Kallab!

19.11.2015 Siim Taba jagab kummikuid - Las Kallab!

              Siim Taba loosib juba saabuval reedel kõigi SMS saatjate vahel välja ühe õnneliku, kes saab vabal valikul valida korraliku paari stiilseid ja kvaliteetseid kummikuid! Las Kallab e-poes on Eestis parim valik kuulsaid Hunteri kummikuid. Hunter on kummikumaailma Ferrari! Hunteri kummikuid kannavad muuhulgas Inglise kuninganna ja supermodell Kate Moss, meestest ka näiteks Bondi uue filmi tun...

Loe edasi

Hommikuklubi ja RehvidPluss loosivad välja talverehvid!

02.11.2015 Hommikuklubi ja RehvidPluss loosivad välja talverehvid!

        Kas rehvid juba vahetatud? Rehvid Pluss ja Hommikuklubi loosivad sellel nädalal välja uued Sava Eskimo Stud naastrehvid! Kuula Hommikuklubi ja saada sõnum sisuga "Rehvid Pluss" numbrile 1616. Rehvid Pluss'i veebipoest leiate laia valiku rehve. Lisaks mugav ning kiire tarne üle Eest!.  

Loe edasi

Fitclub'iga supervormi!

13.10.2015 Fitclub'iga supervormi!

  Saada SMS numbrile 1616 märgusõnaga „Fitclub“ ja võida puhast tervist! Esmaspäevast neljapäevani loosib Siim Taba vaheauhindu:  iga päev 1 proovitreening 2le erinevale inimesele  (1 proovitreeningu hind on 38€ + klubi sisseastumistasu 30€ kokku 68€ ) Reedel läheb loosi vinge peaauhind väärtusega 193 € ( 6 korra kaart, mis sisaldab riietust + liitumist klubiga + esimene proovitreening) .

Loe edasi