Uudised

Avaleht

Uudised

Töökuulutus: Mööblifirma otsib mööbli paigaldajaid

02.04.2019 Töökuulutus: Mööblifirma otsib mööbli paigaldajaid

Mööblifirma vajab kogemustega mööbli paigaldajaid. Töö asukoht on  Eestis ning ka osaliselt Skandinaavias. Anna meile endast märku ja   helista telefonil tel: 56252803

Loe edasi

Ring FM soovitab! Ring FM ja Tre ühine vip-kaart!

30.10.2017 Ring FM soovitab! Ring FM ja Tre ühine vip-kaart!

Ring FM soovitab! Tellides endale raadio Ring FM ja Tre.ee VIP-kaardi ja saate osa põnevatest mängudest, allahindlustest ja eripakkumistest. Kaardi saate tellida endale tasuta SIIT!  

Loe edasi

Rohkem tervitusi, rohkem soovilugusid, rohkem tutvumiskuulutusi ning head meelelahutust rohkem kui küllaga! Ring FM Soovisaade laupäeviti 15.00-01.00!

05.10.2017 Rohkem tervitusi, rohkem soovilugusid, rohkem tutvumiskuulutusi ning head meelelahutust rohkem kui küllaga! Ring FM Soovisaade laupäeviti 15.00-01.00!

TÄHELEPANU, TÄHELEPANU! Teie palvetele on vastatud! Rahva tungival soovil lükkame soovilugude grammofoni raadio Ring FM eetris täistuuridel käima laupäeviti juba kella kolmest pärastlõunal! Meie ägedad saatejuhtid toovad 10 tunni vältel Ring FM sagedustele Teie soovilood, Teie tervitused, Teie tutvumiskuulutused ning palavad õnnesoovid! Oma soove saate edastada sõnumiga numbrile 1616(1€).

Loe edasi

KUULA! Rita Liiver ansamblist Respekt käis Soovisaates külas

01.11.2016 KUULA! Rita Liiver ansamblist Respekt käis Soovisaates külas

27.septembril käis Soovisaades külas Respekti lauljatar Rita Liiver.  Mida põnevat Rita rääkis?  Kuula järgi SIIT:  

Loe edasi

Ennustusportaal: Kes võidab 64. Eurovisiooni lauluvõistluse Tel Avivis?

18.05.2019 Ennustusportaal: Kes võidab 64. Eurovisiooni lauluvõistluse Tel Avivis?

Nüüd kui poolfinaalide lahingud on maha peetud ja finalistid on selgunud, on taaskord kätte jõudnud maailma suurima lauluvõistluse finaal ja sel aastal leiab see aset Iisraelis Tel Avivis juba sel laupäeval algusega kell 22:00.   Eesti online kasiino portaal Betsafe pakub siinkohal välja mõningad analüütikute poolt leitud Eurovisiooni ennustused, nimelt lauluvõistluse finaali suurimaks favoriidiks peetakse Hollandit, mi...

Loe edasi

KUULA! Populaarne peobänd Patune Pool käis Soovisaates külas

24.11.2016 KUULA! Populaarne peobänd Patune Pool käis Soovisaates külas

17.novembril käis Soovisaates külas Patune Pool. Intervjuud saad järgi kuulata SIIT: 

Loe edasi