Uudised

Avaleht

Uudised

Hommikuprogrammi auhinnad on sellel nädalal välja pannud Kursi jahiloss.

29.05.2017 Hommikuprogrammi auhinnad on sellel nädalal välja pannud Kursi jahiloss.

Sellel nädalal loosib Hommikuprogramm iga päev välja lõunasöögi ja mõisatuuri kahele inimesele Kursi jahilossis.  Loosis osalemiseks saatke sõnum numbrile 1616 (1€), märksõnaga KURSI, lisa oma nimi ja elukoht.

Loe edasi

Soovisaade loosib peopääsmeid juuni alguses toimuvatele suveüritustele!

23.05.2017 Soovisaade loosib peopääsmeid juuni alguses toimuvatele suveüritustele!

Soovisaade loosib sel nädalal peopääsmeid juuni alguses toimuvatele suve avapidudele. Võitja saab valida, kas soovib minna 2.juunil Türi lauluväljakule või 3.juunil Põlva Intsikurmu laululavale.  Loosis osalemiseks saatke sõnum numbrile 1616 (1€), märksõnaga TÜRI/PÕLVA ja lisa oma nimi ja elukoht. 

Loe edasi

"Töölt koju" saadab sind meelt lahutama!

22.05.2017 "Töölt koju" saadab sind meelt lahutama!

"Töölt koju" saade saadab sind sel nädalal meelt lahutama! Iga päev on loosis 2 pääset etendusele "Täiesti salajane". Etendused toimuvad: Lutsu Külaplatsil Põlvamaal algusega kell 19.00   Järgmistel kuupäevadel:   R: 16 juuni kell 19.00   L: 17 juuni kell 19.00   P: 18 juuni kell 19.00   E: 19 juuni kell 19.00   T: 20 juuni kell 19.00 ...

Loe edasi

Eesti suurim mänguasjakaupluste kett Juku Mänguasjakeskus ja Hommikuprogramm kingivad iga päev ära uhkeid auhindu

22.05.2017 Eesti suurim mänguasjakaupluste kett Juku Mänguasjakeskus ja Hommikuprogramm kingivad iga päev ära uhkeid auhindu

Sellel nädalal teeb hommikuprogramm koostööd Juku Mänguasjakeskusega.  Iga päev on loosis erinevaid auhindu! Loosis osalemiseks saatke sõnum numbrile 1616, märksõnaga JUKU, lisage oma nimi ja elukoht.  Ühe sõnumi hind on 1 euro.

Loe edasi

Unustage šnitslid, makaronid ja kooreklops, sest saate Happy Hour toidulaua katab Germundi uus - Premium Tops!

22.05.2017 Unustage šnitslid, makaronid ja kooreklops, sest saate Happy Hour toidulaua katab Germundi uus - Premium Tops!

Just, just! Eestimaine pähklifirma Germund Hulgi on alanud kevadel välja tulnud uute maitsvate toodetega ja lausa patt oleks neist mitte rääkida ning meie ägedatele kuulajatele neid ka avalisüli välja jagada! Igal argipäeval loositaksegi saates Happy Hour välja rikkalik Germundi kinkekott, ning et üks neist endale võita, edastage lühisõnum numbrile 1616. Märksõnaks lisage GERMUND.EE + enda nimi ja osal...

Loe edasi

Soovisaade loosib peopääsmeid selleks laupäevaks ööklubi Seitsmes Taevas hooaja avapeole!

18.05.2017 Soovisaade loosib peopääsmeid selleks laupäevaks ööklubi Seitsmes Taevas hooaja avapeole!

Seekord loosib Soovisaade peopääsmeid selleks laupäevaks Võsule, Ööklubisse Seitsmes Taevas.  Neljapäeval ja reedel loosime välja 2 pääset peole ning laupäeval on peaauhinnaks 3 pääset ja 20€ baarikrediiti.  Loosis osalemiseks saatke sõnum numbrile 1616 (1€) märksõnaga SEITSMES TAEVAS, lisa oma nimi ja elukoht.  Ürituse kohta rohkem infot Facebook'is!

Loe edasi