Uudised

Avaleht

Uudised

Sellel nädalal toetab Lõunaringi Kaevame.ee

14.05.2018 Sellel nädalal toetab Lõunaringi Kaevame.ee

Sellel nädalal on Lõunaringi auhinnad välja pannud Kaevame.ee! Reedel läheb kõikide sõnumisaatjate vahel loosi 250€ eest kaevetöid. KAEVAME.EE omab kogemusi kaevetööde valdkonnas alates aastast 2005. Rohkem kui 10 tegevusaasta jooksul oleme teenindanud üle 700 rahuloleva kliendi. KAEVAME.EE pakub kaeveteenuseid miniekskavaatoril -3,5tonni. Miniekskavaatorid mahuvad toimetama enamus aedade kitsastes tingimustes. Pakume nii t...

Loe edasi

Saade Töölt Koju loosib sellel töönädalal välja iga päev ühe uhke tumba-varuvoodi Mari.

14.05.2018 Saade Töölt Koju loosib sellel töönädalal välja iga päev ühe uhke tumba-varuvoodi Mari.

Saade Töölt Koju loosib sellel töönädalal välja iga päev ühe uhke tumba-varuvoodi Mari. ☎Loosis osalemiseks edastage lühisõnum märgusõnaga MARI numbrile 16 16 (1sms/1€) ja lisage sõnumisse enda nimi.   Auhinnad on välja pannud SCANDINAVIAN FURNITURE OÜ. ▶Scandinavian Furniture OÜ on Eesti kapitalil põhinev mööbli tootmise ja turustamisega tegelev ettevõte, mis alu...

Loe edasi

Soovisaate auhinnad on sellel nädalal välja pannud Harjumaa suurim jaanipidu - Kose Jaanituli 2018!

14.05.2018 Soovisaate auhinnad on sellel nädalal välja pannud Harjumaa suurim jaanipidu - Kose Jaanituli 2018!

Soovisaate auhinnad on sellel nädalal välja pannud Harjumaa suurim jaanituli - Kose jaanituli 2018! Neljapäeval, reedel ja laupäeval läheb loosi 2 pääset Kose jaanitulele.  Loosis osalemiseks, saateks sõnum numbrile 1616(1€), märksõnaga KOSE JAANITULI, lisage oma nimi ja elukoht. Rohkem infot Kose jaanitule kohta FBst ja piletid saadaval Piletilevist!

Loe edasi

Rõngu Pagar ja Ring FM Hommikuprogramm kingivad emadepäevanädalal igal hommikul ühele kuulajale maitsva ja kaunistatud 2 kilogrammise šokolaadi-kohupiimatordi.

07.05.2018 Rõngu Pagar ja Ring FM Hommikuprogramm kingivad emadepäevanädalal igal hommikul ühele kuulajale maitsva ja kaunistatud 2 kilogrammise šokolaadi-kohupiimatordi.

Tee oma emale või vanaemale ilus ja maitsev kingitus! Saatke SMS numbrile 1616(1€), märksõnaga "RÕNGU PAGAR", lisage oma nimi ja elukoht. Loosimisi kuula iga hommikuprogrammi lõpus. Rõngu Pagar alustas tegevust 1996.a septembris Rõngus. Pärast alustamist on Rõngu Pagar täiendanud pidevalt oma sortimenti. Rõngu Pagari tootevalikust leiate laias valikus tooteid, mis on valmistatud puhtast eestimaisest too...

Loe edasi

Sellel nädalal on Lõunaringi auhinnad eriti magusad!

07.05.2018 Sellel nädalal on Lõunaringi auhinnad eriti magusad!

Kommipomm kingib igapäev ühele Lõunaringi sõnumisaatjale suure kasti Kommipommi maiustusi. Kommikast sisaldab karamellkomme, koorekomme, iiriskomme, šokolaadikomme ja pakitud küpsiseid.   Loosis osalemiseks, saatke sõnum numbrile 1616(1€), märksõnaga KOMMIPOMM, lisage oma nimi ja elukoht.    Rohkem infot kodulehelt või KommiPomm FB lehelt!

Loe edasi

Lõuna-Eesti Suve Avapeo piletiralli 2018!

04.05.2018 Lõuna-Eesti Suve Avapeo piletiralli 2018!

Teisipäeval, 8.mail kuula raadiot Ring FM eriti tähelepanelikult, sest tulemas on Lõuna-Eesti suve avapeo Piletiralli. Püüa sel kuupäeval Lõuna-Eestis kinni Ring FM ekipaaz ja võid saada omale 2 tasuta pääset 9. juunil Põlvas toimuvale Lõuna-Eesti suve suurele avapeole!

Loe edasi