NaguUus lastekaupade poe kinkekaartide sadu saates Happy Hour!

Avaleht

NaguUus lastekaupade poe kinkekaartide sadu saates Happy Hour!

12.06.2017
NaguUus lastekaupade poe kinkekaartide sadu saates Happy Hour!
Ring FM Happy Hour jagab sellel töönädalal kuulajatele NaguUus kaupluse 30€ kinkekaarte. Loosimises osalemiseks, edastage lühisõnum märksõnaga NAGUUUS + enda nimi + elukoht, ikka numbrile 1616!
Sõnumi hind 1€.
 
Kauplus NaguUus, mis asub Tallinnas, aadressiga Kohila tänav 2A, pakub laias valikus uut ja kasutatud beebi ning väikelaste kaupa: 
Lastevankrid, jalutuskärud, voodid, turvavarustus, söögitoolid, lamamistoolid, beebikiiged, käimistoed, mänguasjad ja palju muud väikese inimese eluks vajalikku. Ehk siis hästi palju parima hinnaga tooteid ja kõik on kohapeal olemas!
 
Miks külastada NaguUus kauplust?
Hinnad on soodsad
Kohapeal lai valik erinevaid lastekaupu
Müügil palju tuntud ja armastatud kaubamärke
Sõbralikud teenindajad, ehk siis nende klienditeenindus on Teile igal moel lahkelt abiks
Kaup on alati nende poes olemas ja võimalik kõiki tooteid käega katsuda
Kohapeal tasuta parkimine
NaguUus.ee e-pood on Teile alati avatud ja kuller toob Teile tellitud kauba kenasti ka koju kätte
Naguuus.ee veebipoest ja nende kauplusest Kohila tänaval leiab kõikvõimalikku lastekasvatamisega seotud varustust: vankreid, jalutuskärusid, turvahälle ja –toole, tegelustekke, kandekotte, söögitoole jms.
On kasutatud kaupa, aga ka päris uusi asju. Samuti tooteid millised on igati uued, lihtsalt hind on soodsam. Taoline kaup jõuabki NaguUue lettidele: alati kontrollitult, sest oma kaubale annab NaguUus enamjaolt kaasa ka garantii. Kui toode mingil põhjusel ei sobi, saab selle poodi tagasi tuua, NaguUus vahetab selle ka meelsasti ringi. 
Eesti inimene on siiski kaubamärgitundlik ja lastekaupade puhul eelistab samuti tuntud kaubamärke nagu Emmaljunga, MaxiCosi, Fisher-Price, Chicco jt. Väga suured müügihitid on kvaliteetsed lastevankrid ja turvatoolid .
Populaarne on ka lastekaupade laenutus toodete puhul, mida ehk väga palju ei kasutata, nagu nt. beebikaal, reisivoodi vms. Hästi lähevad laenutuses ka suhteliselt kallid doppler aparaadid, millega saab kuulata loote südamelööke.
 
Lisainfo: naguuus.ee!