Ring FM ja kohvik Werner otsivad Eesti kõige tõhusamat äratuskella!

Avaleht

Ring FM ja kohvik Werner otsivad Eesti kõige tõhusamat äratuskella!

31.08.2013
Ring FM ja kohvik Werner otsivad Eesti kõige tõhusamat äratuskella!

 
Tartu südalinnas asuv kuulus kohvik Werner selgitab ühes meie hommikuprogrammiga "Hommik Ringis" otse-eetris välja Eesti kõige tõhusama äratuskella.
Oma äratuskella või -helina üles andmiseks tuleb tulla oma äratajaga 2.-6. septembrini kell 7.30-10.30 kohvikusse Werner (Ülikooli 11, Tartu) või saata digitaalsalvestis oma kella helinast meiliaadressile hommik@ringfm.ee (mahupiirang 1MiB). Kõige tõhusama äratuskella helina esitaja saab koos kaaslasega käia 4 nädalat täiesti tasuta nautimas Werneri hommikubufeed! Igat finaali pääsenut premeerib Werner aga teada-tuntud 1 kilose Werneri Brita koogiga.
Kuula Kalle Paasi, Ave Lillemäe ja Eesti tõhusamaid äratuskellasid igal argihommikul kell 7-11 Ring FM sagedustel üle Eesti või internetis www.ringfm.ee!
 
Miks just kõige tõhusam äratuskell?
"Me oleme aru saanud, et tööinimene kella pirina, põrina või plärina vastu ikkagi ei saa. Kui me aga äratuskelladest jagu ei saa, õpime neid tundma ja selgitame välja, milline on siis eestlaste arvates kõige tõhusam äratav helin," selgitab kohviku Werner personali-teenindusjuht Karin Sarapuu.
Mõte erinevaid mehhaanilisi või digitaalseid äratushelisid võrrelda tekkis Werneri kollektiivil uue hommikubuffee menüüd koostades: "Keskmise Eesti hommiku juurde kuulubki äratuskella helin ja hommikusöök. Söögikultuuri Werner tunneb, aga milline on siis üks tummine ja tõhus äratuskell?"
 
Milline võib olla üks tõhus ärataja?
Kõige tõhusamat äratuskella ja selle omanikku aitab otsida raadiojaama Ring FM hommikuprogramm "Hommik Ringis". Jaama toimetaja Kalle Paasi sõnul ei tea raadiotegijad veel täpselt, kas tõhusamalt äratavad kõrged või madalad, monotoonsed või ebakorrapärased helid.
"Me ootame Werneri sõpradelt ja raadiokuulajatelt võimalikult paljude eri äratuskellade stiilinäiteid. Me mängime esitatud helid raadioeetris ette ja premeerime parimaid," selgitab Paas konkursi käiku.
"Ma ise arvan, et kõige tõhusamad äratajad on need metall-hammasratastega vana kooli kellad, aga tõe selgitab edasine uurimistöö," nendib raadiomees.