Ennustusportaal: Kes võidab 64. Eurovisiooni lauluvõistluse Tel Avivis?

Avaleht

Ennustusportaal: Kes võidab 64. Eurovisiooni lauluvõistluse Tel Avivis?

18.05.2019
Ennustusportaal: Kes võidab 64. Eurovisiooni lauluvõistluse Tel Avivis?

Nüüd kui poolfinaalide lahingud on maha peetud ja finalistid on selgunud, on taaskord kätte jõudnud maailma suurima lauluvõistluse finaal ja sel aastal leiab see aset Iisraelis Tel Avivis juba sel laupäeval algusega kell 22:00.

 

Eesti online kasiino portaal Betsafe pakub siinkohal välja mõningad analüütikute poolt leitud Eurovisiooni ennustused, nimelt lauluvõistluse finaali suurimaks favoriidiks peetakse Hollandit, mida esindab Duncan Laurence looga „Arcade“. Peale poolfinaale kinnistus viimase favoriidistaatus enamgi veel ning võidu kojutoomist peetakse tõenäousega kuni 45%.

 

Teisele kohale ennustatakse Austraaliat väga huvitava palaga ''Zero Gravity'' milles teeb etteaste Kate Miller-Heidke ning tema võidu tõenäosus on ligikaudu 12%. Kusjuures antud laulu on peetud kohati sarnaseks meie eelmise aasta etteastega, mida esitas Elina Nechayeva.

 

Liigume edasi kolmanda koha ennustamisega ja selleks on analüütikud välja toonud Šveitsi. Kusjuures nemad olid ka ajaloo kõige esimese Eurovisiooni lauluvõistluse korraldajad kui ka võitjad ning sellel aastal astub lavale üles oma riiki esindama Luca Hänni palaga "She Got Me" Šveitsi võidu koefitsiendiks on finaali toimumise eel 12,00.

 

Neljandale ja viiendale kohale pretendeerivad sama võidukoefitsiendiga 15,00 Rootsi ja Venemaa. Varasemalt ennustati Rootsi loole „Too Late for Love“ pigem top kümne tagapoolt siis nüüd on nad mõned kohad ettepoole liikunud. Venemaa lugu ''Scream'' mida esitab Sergei Lazarev oli mingil hetkel isegi võistluse favoriit, aga nüüd on mõlema riigi võidu tõenäosus ligi 6%.

 

Analüütikute arvates jõuab Eesti, mida esindab Victor Crone  suure tõenäosusega 20 parima hulka, täpsemalt ennustatakse meile 19. kohta. Meie laulu „Storm“ koefitsiendiks on täpselt 100,00, mis tähendab, et on 1% tõenäone, et Eesti korraldab järgmisel aastal maailma suurimat lauluvõistlust. Poolfinaalis oli näha kuidas tehnika osas ja närvides ei saa alati 100% kindel olla, kuid ajalugu on näidanud, et alati peab valmis olema üllatusteks, eriti sellise võistluse puhul kus rahvas valib võitja.

 

Välja on selgitatud ka esinemisjärjekord kus Victor Crone laulab finaalis 18. mail 18-dana, kusjuures Poolfinaalis astus ta üles 14. mail ning ka siis kattus  esinemis järjekorranumber kuupäevaga.

 

Siin on kogu finaali esinemisjärjekord:

 

1. Malta

2. Albaania

3. Tšehhi

4. Saksamaa

5. Venemaa

6. Taani

7. San Marino

8. Põhja-Makedoonia

9. Rootsi

10. Sloveenia

11. Küpros

12. Holland

13. Kreeka

14. Iisrael

15. Norra

16. Inglismaa

17. Island

18. Eesti

19. Valgevene

20. Aserbaidžaan

21. Prantsusmaa

22. Itaalia

23. Serbia

24. Šveits

25. Austraalia

26. Hispaania


 

Kui on huvi vaadata veel teisi koefitsiente mida analüütikud on välja pakkunud siis Eurovisiooni finaali ennustused on portaalis üleval sündmuse alguseni.