Uudised

Avaleht

Uudised

Hommikuprogrammis läheb iga päev loosi copy.ee 30€ kinkekaart

19.03.2018 Hommikuprogrammis läheb iga päev loosi copy.ee 30€ kinkekaart

Hommikuprogramm teeb sellel nädalal koostööd copy.ee'ga. Iga päev läheb loosi 30€ kinkekaart.   Loosis osalemiseks, saatke sõnum numbrile 1616(1€), märksõnaga copy.ee, lisage oma nimi ja elukoht.

Loe edasi

Lõunaring teeb sellel nädalal koostööd Apollo Kinoga

19.03.2018 Lõunaring teeb sellel nädalal koostööd Apollo Kinoga

Miks mitte minna koos oma parima sõbraga meelt lahutama? Lõunaring loosib iga päev sõnumisaatjate vahel välja 2 pääset Apollo Kinno, etendusele "Mehed" ja "Apollo Stand Up". Võitja saab ise valida, millisele etendusele soovib minna. Loosis osalemiseks, saatke sõnum numbrile 1616(1€), märksõnaga APOLLO, lisage oma nimi ja elukoht.

Loe edasi

Kapis pole enam ruumi? Appi tuleb Sepa kirbuturg ja Saade "Töölt koju"

19.03.2018 Kapis pole enam ruumi? Appi tuleb Sepa kirbuturg ja Saade "Töölt koju"

Asjad ei mahu enam kappi ära ja pole endal aega müügiga tegeleda? Saade "Töölt koju" loosib iga päev välja kõikide sõnumisaatjate vahel kuuajalise rendiboksi kasutusõiguse Sepa turul. Loosis osalemiseks, saatke sõnum numbrile 1616(1€), märksõnaga KIRBUKAS, lisage oma nimi ja elukoht.

Loe edasi

Ring FM soovitab! Ring FM ja Tre ühine vip-kaart!

30.10.2017 Ring FM soovitab! Ring FM ja Tre ühine vip-kaart!

Ring FM soovitab! Tellides endale raadio Ring FM ja Tre.ee VIP-kaardi ja saate osa põnevatest mängudest, allahindlustest ja eripakkumistest. Kaardi saate tellida endale tasuta SIIT!  

Loe edasi

Rohkem tervitusi, rohkem soovilugusid, rohkem tutvumiskuulutusi ning head meelelahutust rohkem kui küllaga! Ring FM Soovisaade laupäeviti 15.00-01.00!

05.10.2017 Rohkem tervitusi, rohkem soovilugusid, rohkem tutvumiskuulutusi ning head meelelahutust rohkem kui küllaga! Ring FM Soovisaade laupäeviti 15.00-01.00!

TÄHELEPANU, TÄHELEPANU! Teie palvetele on vastatud! Rahva tungival soovil lükkame soovilugude grammofoni raadio Ring FM eetris täistuuridel käima laupäeviti juba kella kolmest pärastlõunal! Meie ägedad saatejuhtid toovad 10 tunni vältel Ring FM sagedustele Teie soovilood, Teie tervitused, Teie tutvumiskuulutused ning palavad õnnesoovid! Oma soove saate edastada sõnumiga numbrile 1616(1€).

Loe edasi

Meravita sponsoreeritud Terviseraadio.ee soovib aidata kuulajatel metsikus infohulgas orienteeruda ning leida üles olulised ja inspireerivad terviseteemalised teadmised. Igal pühapäeval 13.00-14:00 ja kordusena pühapäeval 22.00-23.00

31.07.2017 Meravita sponsoreeritud Terviseraadio.ee soovib aidata kuulajatel metsikus infohulgas orienteeruda ning leida üles olulised ja inspireerivad terviseteemalised teadmised. Igal pühapäeval 13.00-14:00 ja kordusena pühapäeval 22.00-23.00

Kuidas olla terve? Kuidas jääda terveks? Mis on tervis? Tervise üle võib arutleda lõputult, kuid arvestama peaks seda, et tervist tuleks hinnata järgmiste valdkondade kaudu: füüsiline tervis, vaimne tervis ja sotsiaalne tervis. Need inimese tervise kolm valdkonda on omavahel tihedalt seotud ja moodustavad terviku ning nii neid saadete käigus ka käsitletakse. Terviseraadio.ee saatejuhiks on Katrin Karisma. Katrin on tervislike eluvi...

Loe edasi