Uudised

Avaleht

Uudised

Lõuna-Eesti Suve Avapidu tuleb taas! 9.juunil Põlva Intsikurmu laululaval!

16.04.2018 Lõuna-Eesti Suve Avapidu tuleb taas! 9.juunil Põlva Intsikurmu laululaval!

Meil on suur rõõm teatada, et Lõuna-Eesti suve avapidu 2018 toimub 9.juunil Põlva Intsikurmu laululaval. Suve avavad armastatud artistid: Legendaarne tüdrukutebänd tähistab oma 15. sünnipäeva! NEXUS Alati värske ja särav: SMILERS Hõbekõri üle pika aja Lõuna-Eestis lavadel: INES Eesti HipHopi number 1: AROP Oma tuntud hittidega laval tüdrukuteansambel: KAPRIIZ ...

Loe edasi

Hommikuprogramm loosib reedel välja Velt Motocenter 50€ kinkekaardi!

20.05.2018 Hommikuprogramm loosib reedel välja Velt Motocenter 50€ kinkekaardi!

Hommikuprogrammi auhinnad on sellel nädalal välja pannud Velt Motocenter! Reedel läheb kõikide sõnumisaatjate vahel loosi 50€ kinkekaart. Loosis osalemiseks saatke sõnum numbrile 1616(1€), märksõnaga VELT, lisage oma nimi ja elukoht. Kogu Velt Motocentri väljapanekuga ja pakutavate sõiduvahenditega saab tutvuda www.veltmotocenter.ee või Velt motokeskustes Tartus, Turu tn 41A ja Tallinnas, Pärnu mnt 139E...

Loe edasi

Komm või pomm? Kommipomm! Kuula Lõunaringi ja võida rohkelt maiustusi!

20.05.2018 Komm või pomm? Kommipomm! Kuula Lõunaringi ja võida rohkelt maiustusi!

Kommipomm kingib igapäev ühele Lõunaringi sõnumisaatjale suure kasti Kommipommi maiustusi. Kommikast sisaldab karamellkomme, koorekomme, iiriskomme, šokolaadikomme ja pakitud küpsiseid.   Loosis osalemiseks, saatke sõnum numbrile 1616(1€), märksõnaga KOMMIPOMM, lisage oma nimi ja elukoht.    Rohkem infot kodulehelt või KommiPomm FB lehelt!

Loe edasi

Töölt Koju teeb sellel töönädalal koostööd Sport Fishing Estonia OÜ'ga.

21.05.2018 Töölt Koju teeb sellel töönädalal koostööd Sport Fishing Estonia OÜ'ga.

Kujutage ette sumedat suveõhtut mõne veekogu ääres....linnud laulavad, keegi ei sega, viskad landi vette ja kerid tagasi juba koos kalaga ㋡ Ring FM saade Töölt Koju teeb sellel töönädalal koostööd Sport Fishing Estonia OÜ'ga. Nende esinduskaupluses (Anne Selveris, Kalda tee 43, Tartu) kui ka e-poest (www.kalastussport.ee) leiab nii algaja kalamees kui ka edasijõudnud sportlane sobiliku kalapüügi va...

Loe edasi

Ring FM soovitab! Ring FM ja Tre ühine vip-kaart!

30.10.2017 Ring FM soovitab! Ring FM ja Tre ühine vip-kaart!

Ring FM soovitab! Tellides endale raadio Ring FM ja Tre.ee VIP-kaardi ja saate osa põnevatest mängudest, allahindlustest ja eripakkumistest. Kaardi saate tellida endale tasuta SIIT!  

Loe edasi

Rohkem tervitusi, rohkem soovilugusid, rohkem tutvumiskuulutusi ning head meelelahutust rohkem kui küllaga! Ring FM Soovisaade laupäeviti 15.00-01.00!

05.10.2017 Rohkem tervitusi, rohkem soovilugusid, rohkem tutvumiskuulutusi ning head meelelahutust rohkem kui küllaga! Ring FM Soovisaade laupäeviti 15.00-01.00!

TÄHELEPANU, TÄHELEPANU! Teie palvetele on vastatud! Rahva tungival soovil lükkame soovilugude grammofoni raadio Ring FM eetris täistuuridel käima laupäeviti juba kella kolmest pärastlõunal! Meie ägedad saatejuhtid toovad 10 tunni vältel Ring FM sagedustele Teie soovilood, Teie tervitused, Teie tutvumiskuulutused ning palavad õnnesoovid! Oma soove saate edastada sõnumiga numbrile 1616(1€).

Loe edasi