Alates pühapäevast on raadio Ring Fm kuulatav ka Viljandimaa inimestele sagedusel 93, 7 Mhz. Raadio Ring Fm eesmärgiks on tulla kuulajatele lähemale ja rõhutada Lõuna-Eestis ning nende kodukandis toimuvat.

Viljandimaa inimestel on võimalus juba hommikul avada raadio ning kuulata ka kohalikke uudiseid. Hommikuprogramm koos Kadri Savva ja Kristjan Veedleriga äratavad teid juba kell seitse hommikul. Saadet külastavad erinevad külalised, kes annavad ülevaate Lõuna-Eestis toimuvast. Oluline koht on täita ka kultuuriuudistel.

Alates lõunast käivitub Lõunaring koos alati positiivse Simon Jay’ga. Tema sisustada on ajavahemik kella kaheteistkümnest kolmeni. Kella kolmest seitsmeni saadab teid töölt koju Vahur Kollom.

Ring Fm uudised annavad ülevaate Eestis ja maailmas toimuvast ning igas saates on erinevad mängud.

Neljapäeval, reedel ja laupäeval on eetris Soovisaade. Hea võimalus on kedagi tervitada, õnne soovida või kellegiga tuttavaks saada. Soovisaadet veavad Kaisa Hälvin, Tiiu Kaarlõp, Marek Talivere ja Silver Kleiman-Neimann.

Oluline koht on täita ka erisaadetel. Ettevõtlusraadio on eetris laupäeviti kella üheteistkümnest kaheteistkümneni ja seda on vedamas Mart Opmann. Terviseraadio on eetris pühapäeva hommikul kella üheksast kümneni ja saatejuhiks Katrin Karisma.

Raadio Ring Fm sagedused on Tartus- ja Jõgevamaal 104, 7 Mhz, Viljandimaal 93,7 Mhz ja Lõuna-Eestis 101,7 Mhz.

Tahad teada, mis toimub Lõuna-Eestis – kuula Ringi!

Võta ühendust

Vastame nii pea kui võimalik!

Not readable? Change text. captcha txt