Hommikuprogramm

Raadio Ring FM Hommikuprogrammi eetris igal tööpäeva hommikul Kristjan Veedler ja Kadri Savva

Raadio Ring FM uus Hommikuprogramm keskendub Lõuna-Eesti uudistele ja tegemistele. Valdavalt piirkondlikud sündmused ja tegmised toovad teieni Hommikuprogrammi saatejuhid Kristjan Veedler ja Kadri Savva.

Alates veebruarist on Raadio Ring Fm võtnud uue suuna keskendudes rohkem Lõuna-Eestis toimuvale. Selleks on loodud uue sisuga Hommikuprogramm. Raadio Ring FM Hommik lõhub teiste raadiote hommikuprogrammide stereotüüpi tulles kuuljatele lähemale, lahates põhiliselt Lõuna-Eestis toimuvat.

Hommikuprogrammi tegijaid on sihikule võtnud rohkem just Lõuna-Eesti tegemised ja siinsete inimeste tavalised suuremad ja väiksemad mured ning rõõmud. Igas saates tutvume kohalike ajalehtedega, kutsume külla huvitavaid persoone ja arvamusliidreid. Olulisel kohal on tervist ja tervislikku elu puudutavad teemad ja loomulikult loosime oma kuulajate vahel välja auhindu.

Soovite ise rääkida või teate kedagi, kellel oleks julgust ja pealehakkamist oma aktiivsest tegevusest või omaalgatusest meie saates rääkida, kirjutage julgelt hommik@ringfm.ee

Tahad teada, mis toimub Räpinas – kuula Raadiot Ring Fm

Võta ühendust

Vastame nii pea kui võimalik!

Not readable? Change text. captcha txt